PDA

View Full Version : Albania "expresowo" 7-16 czerwiec 2013


Jaca GDA
16.04.2013, 21:18
Chciałbym zaprosić wszystkich którzy by chcieli dołączyć. Z kolegą na AT wybieramy się z Gdańska na szybką rundkę po szutrach Albanii. Plan jest taki ze wyjeżdżamy w piątek po pracy, pierwszy nocleg gdzieś koło Częstochowy, drugi w Suboticy w Serbii a w niedziele wieczorem nocleg już gdzieś w Górach przeklętych. Dwa razy byliśmy tą trasą, przejechałem drogę do Theth, chcielibyśmy się wypuścić szutrówkami dalej na południe, może w rejon jeziora Ochrydzkiego. Powrót analogicznie w piątek. Noclegi w Polsce i Serbii planujemy w hotelach natomiast całą Albanię pod gołym niebem przy ognisku ewentualnie namiot. Zastanawiam się nad zabraniem kostek na zmianę, aczkolwiek ostatnio po tej drodze do Theth to i na Anakee było ok. Wyjazd raczej "solo" i na "lekko"-bez kufrów. Tempo wyluzowane. Miłe wieczory przy ognichu z piwkiem. Zapraszam.

Maniok
17.04.2013, 20:01
Wstępnie jestem zainteresowany dołączeniem do ekipy. Bliżej terminu wyjazdu okaże się czy dostanę urlop.

sowizdrzal
18.04.2013, 09:20
Jeśli chodzi o albańskie szutrówki wiodące na południe i stan ich zaasfaltowania (niestety),
to sporo jest tu: http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=17233&page=4
Powodzenia i kiedy wrócicie, skrobnijcie kilka słów w powyższym wątku, przyda się na pewno.

Sylwek bbi
18.04.2013, 20:56
Hm,jest taki plan,a w zasadzie to szykuje się akcja wielce podobna do waszej.My planujemy ruszyć 07.06 z Bielska Podl :drif:

Tomek Prezes
26.04.2013, 09:43
Kolego Jaca GDA jak możesz daj jakiś kontakt e-mail do Siebie, jestem zainteresowany przyłączeniem się ale chciałem dopytać kilka szczegółów

pozdrawiam

SLAWEK BANDOSZ
02.05.2013, 11:04
Ja również dopisuje się do listy uczestników.

Jaca GDA
14.05.2013, 13:00
Wysłałem do wszystkich zainteresowanych wiadomości na PM. Musimy zacząć się jakoś kontaktować i umawiać konkretniej. Pozdrawiam!

Jaca GDA
21.05.2013, 15:08
Ok. Wygląda na to że na chwilę tylko Sławek i ja śmigamy, może uda się spotkać jeszcze z ekipą z Bielska Podlaskiego.

Graz
07.06.2013, 16:57
W razie kolejnej zmiany daty... :). My lecimy w 3 motocykle na Balkany z naciskiem na Albanie na 2 tygodnie. Start 17 sierpnia - mtg w Ljublianie - koniec w Zagreb 30/31 sierpnia :)

Tak czy inaczej jesli ktos bedzie jechal w tym terminie to zawsze mozna sie spotkac :)

Data moze sie przesunac o kilka dni ze wzgledu ze nadal czekamy na szczegoly innych zobowiazan. Ewentualna zmiana daty nastapi 16 czerwca - sznase na zmiane 10%.

Jaca GDA
17.06.2013, 15:13
No to wróciliśmy, było super dużo jeżdżenia ale udowodniliśmy że nawet w tydzień da się ciut liznąć tego pięknego kraju, widoki robią kolosalne wrażenie. To była moja 3 wyprawa do Albanii więc jak ktoś jest zainteresowany aktualnymi informacjami na temat dróg oraz generalnie co można by polecić w tych rejonach to chętnie udzielę porad. Jednocześnie chciałbym powiedzieć że wracam w te tereny, termin ostatni tydzień lipca pierwszy czerwca, dwa tygodnie z plecaczkiem, Budapeszt, Belgrad, Czarnogóra, Albania tutaj trochę szutrówek i spanie pod namiotami i dalej improwizacja, może Bułgaria, znam fajne miejsca na wybrzeżu i powrót przez Rumunię, spanie w tranzycie i w miastach w pokojach, Albania/góry namioty/gołe niebo. Zapraszam, jak będę mieć chwilę założę nowy wątek.

Navaja
17.06.2013, 15:23
To była moja 3 wyprawa do Albanii więc jak ktoś jest zainteresowany aktualnymi informacjami na temat dróg oraz generalnie co można by polecić w tych rejonach to chętnie udzielę porad.

Jaca,
wrzuć proszę jak możesz najświeższe info o drogach do tego wątku, to każdy zainteresowany skorzysta:
http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=17233&page=7
Dzięki.