PDA

View Full Version : Narzędzia Rothewald - ktoś zna, używa?


sagattic
22.03.2013, 12:43
Mam za marne grosze do dostania taki komplet:
Komplet podróżny narzędzi Rothewald (http://www.moto-akcesoria.pl/komplet-podrozny-narzedzi-rothewald,p,40482)

Ma ktoś jakieś opinie na temat tej marki?

kuntakinte
22.03.2013, 12:52
narzedzia Louisa. Ogolnie: jakosc narzedzi poza srubokretami dosyc slaba, jakosc torby dobra ;-)
Opinie klientow sa tutaj:
http://www.louis.de/_20b1d3dbd72e0dc946dc6ac8bc534d5956/index.php?topic=artbewert&artbewert=liste&artnr_gr=10003262

jorge
22.03.2013, 13:45
Rolka OK - resztę lepszej jakości ma marka Carefur.

myku
22.03.2013, 14:40
Marka jest zupelnie wystarczajaca do garazowego grzebania przy moto.Mam kilka rzeczy i jestem zadowolony.Jednak tej rolki bym nie kupil.Najlepiej samemu bym cos skompletowal

ex1
22.03.2013, 15:38
mam w garażu komplet z czeroną walizką, jest git, mam ją.od 3 lat, nei narzekam wystarczająco twarde nie okrąglą.śrub

betu
22.03.2013, 20:35
narzedzia Louisa. Ogolnie: jakosc narzedzi poza srubokretami dosyc slaba, jakosc torby dobra ;-)
Opinie klientow sa tutaj:
http://www.louis.de/_20b1d3dbd72e0dc946dc6ac8bc534d5956/index.php?topic=artbewert&artbewert=liste&artnr_gr=10003262

Troche poszedłeś po bandzie:Sarcastic:-w opinii klientów tylko jeden pisał negatywnie-reszta raczej na plus.
Mam ta sama "torbę" bez kluczy i jestem z niej zadowolony.

Powiem na zakończenie ze moim zdaniem za 170 zl taki komplecik to dobra oferta.
Gdyby ta oferta była wcześniej w Louis kupiłbym na pewno.

adamsluk
22.03.2013, 20:36
Chcę kupić zestaw z pierwszego postu, warto? Zmieści się w motokegu, tym na mleko?

kuntakinte
22.03.2013, 22:16
Troche poszedłeś po bandzie:Sarcastic:-w opinii klientów tylko jeden pisał negatywnie-reszta raczej na plus.
Mam ta sama "torbę" bez kluczy i jestem z niej zadowolony.

Powiem na zakończenie ze moim zdaniem za 170 zl taki komplecik to dobra oferta.
Gdyby ta oferta była wcześniej w Louis kupiłbym na pewno.

Ale co ci wielce opisali? Ze duza ilosc kluczy i ze woza je ze soba na wyjazdach? Hmmm, dla mnie nie jest opinia o jakosci.
Ci ktorzy troche bardziej przygladneli sie tym narzedziom, lub nimi cos naprawiali, stwierdzili ze jakosc nie przekonuje, ze kombinerkami nie mozna przeciac bo krzywo sie schodza, ze punkty krytykowane wczesniej nie zostaly poprawione...

Louis ma w swoim sortymenice bardzo duzo kluczy w bardzo dobrej jakosci za nie wysokie pieniadze. Sam uzywam kompletu kupionego w Louisie i jestem bardzo zadowolony.

Rothewald dla mnie nie jest firma produkujaca narzedzia a raczej jakis "labeler" ktory na produkty bardzo roznej jakosci przykleja tylko swoja naklejke.

Mialem duzo rzeczy tej firmy w rekach. Sa np miedzy innym wozki na narzedzia za ciekawa cene. Na zdjeciach pieknie wszystko wyglada ale jesli sie ma mozliwosci przed zakupem tego dotknac, poruszac... to czlowiek sie napewno bedzie rozczarowany, poniewaz nie pomyslalby ze wozek na narzedzia "pseudoniemieckiej" nazwy, bedzie z metalu jakby od konserw rybnych, w ktorych juz po wypakowaniu jest ciezko domknac szuflady, poniewaz wszystko sie wygina na lewo i prawo.

Wszystko tez zalezy od podejscia do produktu i oczekiwan. Bedac swiadomym ze wszystko nie duzo kosztowalo, czlowiek moze byc zadowolony.

Osobisci kupilbym sama torbe i do tego dobral narzedzia dobrej jakosci.

betu
22.03.2013, 22:36
Co racja to racja-komplet kosztuje w niemcowni 35 € a sama torba chyba z 15€.
Wiec wydaje mi sie to dobra oferta-biorąc pod uwagę ze masz tam np.2 komplety uniwersalnych linek (gaz, sprzęgło).
Dodam(pytal adamsluk) ze po zrolowaniu ma to 26 cm długości i 11 cm w obwodzie,ale czy każdy zroluje jak "fabryka"-tego nie wiem.

myku
22.03.2013, 22:38
A po co wam ta torba?Zwinieta zajmuje tyle miejsca co dwa zestawy narzedzi.Kupilem taka i jak zapakowalem w nia swoje narzedzia,to zajmowala tyle miejsca,ze do plecaka trzeba bylo ja pakowac.Ex1 ma fajny piornik w ofercie.Pasuje do Tooltuby ,ktora kupowalo sporo ludzi z forum.Ja mam ja tez.Zreszta zwykla szmata wykona ta sama funkcje.Zdecydowanie nie polecam tego wynalazku,no chyba ze ktos chce i potrzebuje

laska
23.03.2013, 17:25
Ta torba się przeciera. Fakt, że mam ją z 4-5 lat ale tam gdzie klucze odstają i dociskają do kufra się przetarła. I jak myku zauważył zajmuje strasznie dużo miejsca. Klucze kupiłem do niej sam, jakiegoś Proxona chyba, nie pamiętam teraz.
pozdr,
laska

nicek27
24.03.2013, 15:12
W garażu mam niemal wszystko z Rothewalda. Troche puszek już z nimi zrobiłem, kilka moto przekręciłem. Głowice odkręcam grzechotkami, nasadek używam również z pneumatem. Nic się nie zepsuło przez chyba 4 czy 5 lat.
Cena do jakości jest na prawdę super.