PDA

View Full Version : Co na Wrzesien 2013 na 2 pierwsze tyg.


Beny
17.03.2013, 20:26
:at: Za granice Wschodnia lub poludniowo-wschodnia albo poludniowa ale bez wizz ma ktos pomysl chec chetnie bede towarzyszyl , moze uda sie stworzyc jakis planowany wypad.

wojtekm72
24.03.2013, 10:55
:at: Za granice Wschodnia lub poludniowo-wschodnia albo poludniowa ale bez wizz ma ktos pomysl chec chetnie bede towarzyszyl , moze uda sie stworzyc jakis planowany wypad.

Musisz napisać co chcesz, gdzie i jak, bo jak sam widzisz że dużego odzewu nie masz. Ale się nie martw, wszyscy młodzi mają trudno na tym forum - wiesz fala :) znajomość tematu od akcesoriów po za wysokie mniemanie :D niektórych starych wyjadaczy może zniechęcić nie jednego.
Ja jako młody mam cały czas pod górkę ;) Ale dzięki temu forum poznałem bardzo wartościowych i dobrych ludzi.
Więc określ szczegóły za jaką wschodnią granicę chcesz jechać, czy Polski, UK, UA, czy Ameryki. :at: oraz inne szczegóły.
A ja jadę w kierunku Czarnogóry, Albanii i okolic chyba sam:hehehe: ale w weekend majowy:)

jacoo
24.03.2013, 20:12
A ja jadę w kierunku Czarnogóry, Albanii i okolic chyba sam:hehehe: ale w weekend majowy:)

hm..ja z ekipą startuje 27.04 rano z kraka nach Cornogora na 9 dni




o ile snieg spie...oli do tego czasu:mur:

Beny
25.03.2013, 13:13
Wyprawa jak najbardziej za granice Polski i napewno nie na zachod ani polnoc reszta do dogadania uzgodnienia zaplanowania na wszelkie propozycje jestem otwarty , jak juz ktos ma plan chetnie sie dolacze jesli kogos szuka.

rambo
25.03.2013, 13:31
Możliwe że będę ciągnął motury do Czarnogóry w tym terminie...

skklub
18.04.2013, 21:46
Witam,

Na froum transalpa tworzy się grupa na wyjazd w pierwszych dniach września na Krym może z nimi się zabierzesz?

Pozdrawiam