PDA

View Full Version : Prom Baku-Turkmenbaszi i wiza do Turkmenistanu


lechoo
13.01.2013, 11:10
Czesc
Palnujemy na przyszly rok wyjazd do Kirgistanu. Lecimy dolem przez Morze Czarne, Turkmenistan Uzbekistan itd. Nie bardzo wiem jak podejsc do tematu nieregularnych kursow promu z Baku i wizy tranzytowej do Turkmenistanu. Z tego co wiem w momencie zalatwiania wizy trzeba zadeklarowac date wjazdu i wyjazdu. Co jesli prom sie opozni co jest podobno norma? Nagle z 5 dni robi sie 4 lub 3. Mozna wyrobic lub przedluzyc wize na miejscu? A moze jest opcja zalatwienia wizy tak zeby 5 dni zaczelo sie liczyc od momentu wjazu?

Bary
13.01.2013, 11:29
Witaj. Się przywitaj:
http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=69
pozdro ;)

lechoo
13.01.2013, 11:44
Faktycznie, pierwszy post...

mohsinj677
04.12.2013, 13:16
Palnujemy na przyszly rok wyjazd do Kirgistanu. Lecimy dolem przez Morze Czarne, Turkmenistan Uzbekistan itd. Nie bardzo wiem jak podejsc do tematu nieregularnych kursow promu z Baku i wizy tranzytowej do Turkmenistanu. Z tego co wiem w momencie zalatwiania wizy trzeba zadeklarowac date wjazdu i wyjazdu. Co jesli prom sie opozni co jest podobno norma? Nagle z 5 dni robi sie 4 lub 3. Mozna wyrobic lub przedluzyc wize na miejscu? A moze jest opcja zalatwienia wizy tak zeby 5 dni zaczelo sie liczyc od momentu wjazu?

sambor1965
04.12.2013, 15:41
To jest problem. Przedłużyć wizy się nie da, bo jesteś po stronie azerskiej. A jak nie masz ważnej wizy turkmeńskiej to Cię nie wpuszczą na prom. W tym roku jeden kolega się odbił od Morza Kaspijskiego i do Kirgizji nie dojechał.