PDA

View Full Version : Egipt


benek
02.12.2012, 15:07
Witam Was,
Poszukuje informacji (powiedzymy z roku 2012) na temat mozliwosci przejazdu przez Egipt na poludnie samochodem czyli:
- jak sytacja wyglad z promami/statkami ze stambulu/wencji
- wiza z samochodem (czy potrzeba agencje zatrudniac aby towarzyszyli )
- na jakiej zasadzie organizowane sa konwoje.

Znacie kogos kto przejechal (moto/samochod) przez egipt?

pozdr benek

winc74
02.12.2012, 17:06
Kolego może by tak przywitać się jest to co najmniej w dobrym tonie.

benek
02.12.2012, 17:23
NO fakt,
Wiem że tutaj raczej na dwoch kolach ale mysle ze w tym wypadku nie ma to znaczenia.

Lubie jezdzic niekoniecznie po hotelach. Mam patrolka. Z ciekawszych kierunkow bylem swoim samochodem w algierii, gruzji, islandii, chinach i ogolnie azji srodkowej. teraz z powrotem ciagnie mnie do afryki.

pozdr benek tudziez "czysty benek" ten od "nacki"

jorge
02.12.2012, 22:46
NO fakt,
Wiem że tutaj raczej na dwoch kolach ale mysle ze w tym wypadku nie ma to znaczenia.

Lubie jezdzic niekoniecznie po hotelach. Mam patrolka. Z ciekawszych kierunkow bylem swoim samochodem w algierii, gruzji, islandii, chinach i ogolnie azji srodkowej. teraz z powrotem ciagnie mnie do afryki.

pozdr benek tudziez "czysty benek" ten od "nacki"

Znajdź powitanie. A mamy tu i gang 4x4:Thumbs_Up:

gdziala
02.12.2012, 23:56
<TABLE style="BORDER-TOP-WIDTH: 0px" class=tborder border=0 cellSpacing=1 cellPadding=5 width="100%" align=center><TBODY><TR title="Post 274912" vAlign=top><TD class=alt1 width=125 align=middle>winc74</TD><TD class=alt1>Kolego może by tak przywitać się jest to co najmniej w dobrym tonie.</TD></TR></TBODY></TABLE>
Kolega Benec napisal na poczatku "Witam Was":D

czosnek
03.12.2012, 00:06
To może teraz coś z sensem?, Może coś w kwestii przejazdu przez Egipt?

kajman
03.12.2012, 10:24
kiedy chcesz jechać ??
i daj namiary na prv

PARYS
04.12.2012, 20:07
Ale napiszcie jak się da bo też ciekaw jestem jak tam teraz jechać...

kajman
05.12.2012, 10:49
Powiem tak- nie jest tanio i łatwo ale ... będzie pewna "ekspedycja" na przyszły rok szykowana - końcówka 2013.
więcej info po nowym roku

puszek
05.12.2012, 11:40
Powiem tak- nie jest tanio i łatwo ale ... będzie pewna "ekspedycja" na przyszły rok szykowana - końcówka 2013.
więcej info po nowym roku
Kayman, nie powinieneś zdradzać planów amerykańskiej interwencji w Sudanie. Poza tym opancerzenie Twojego wozu nie spełnia rezimow NATO, no i ten kolor...Na pewno nie dostaniesz tego kontraktu zwiadowczego... B 5746 Walterswilda musieli sobie poszukać innego wykrywacza min i zasadzek...I jeszcze jedno...lekkie motory nie wchodzą w grę...maja zbyt maly nacisk na cm kwadratowy opony..Tylko duze kolumbryny...najlepiej z cyckami .

Mirmil
18.01.2013, 11:11
Roman przejechal miesiac temu Egipt z poludnia na polnoc.
Na granicy placil kaucji 800$, wiza $15, oplaty typu tymczasowa rejestracja+ tablice , ubezpieczenie kolejne $100.
2 dni zalatwiania.
Te 800$ kaucji oddali mu przy wyjezdzie z egiptu.
Wiec wyszlo raczej tanio.

sizyrk
18.01.2013, 18:57
Kayman, nie powinieneś zdradzać planów amerykańskiej interwencji w Sudanie. Poza tym opancerzenie Twojego wozu nie spełnia rezimow NATO, no i ten kolor...Na pewno nie dostaniesz tego kontraktu zwiadowczego... B 5746 Walterswilda musieli sobie poszukać innego wykrywacza min i zasadzek...I jeszcze jedno...lekkie motory nie wchodzą w grę...maja zbyt maly nacisk na cm kwadratowy opony..Tylko duze kolumbryny...najlepiej z cyckami .:haha2::haha2::haha2: