PDA

View Full Version : Co sądzicie ?


Kubaandcom
18.11.2012, 22:15
http://armyworld.pl/product-pol-2473-Kask-Ochronny-Motocyklowy-BMW-Bundeswehr-Unisex-Oryginal-Nowy.html

Feel
19.11.2012, 08:50
Ten model BMW to kask starszego typu produkcji świetnej firmy Schubert więc np. na alledrogo przetaczają sie pod dwiema nazwami. W związku z technika i konkurencją kaski od tamtego czasu stały się cichsze (szczególnie nieszczelny mechanizm w szczękowcach), lżejsze, wygodniejsze i spełniają zaostrzone normy bezpieczeństwa. To popularny model więc kilku Czarnuchów je używa/ło zwłaszcza w oryginalnych kolorach lat 80tych z pewnością z zadowoleniem:), ja bym jednak odpuścił na Twoim miejscu i zastanowił się czy w ogóle rozwiązanie kasku z podnoszona szczęką która swoje waży jest trafnym pomysłem (szczególnie że pisałeś kiedyś o jakimś małym dziku). ps. Podróżując w szczękowcu i tak go zdejmiemy zsiadając z motonga rozmawiając z lokalesami pytając o drogę bo tak pokorniej i elegancko (mamy większe podobieństwo, że nie odbiorą nas za cwaniaka i nie skierują w przeciwną stronę), jadąc w otwartym nic nie chroni a otwarta szczena szczególnie nadwyręża szyje swoją wagą i napiiitalającym brakiem aerodynamiki. Na marginesie Schubert wyprodukował ciekawy model J1, taki Jet z pałąkiem wygladającym solidnie (i blendą).

PARYS
19.11.2012, 21:17
Kolego Kuba - modem nie jestem ale kurcze mogłeś tego linka zamieścić w jakimkolwiek innym temacie szerokim o różnych kaskach. Tytuł tematu również pozostawia do życzenia wiele.