PDA

View Full Version : Częstochowa, Gliwice, Kraków, Rzeszów - prośba o namiary sklepów.


GrzeLAs
10.09.2008, 15:51
Jako że na dniach muszę zrobić kółko po w/w miastach proszę dajcie jakieś namiary na sklepy z gadżetami motocyklowymi - chodzi mi głównie o kaski. Wyposażam żonę a w tym przypadku żaden wybór nie jest za duży ;).
Z góry dzięki i przepraszam jeśli już było.

podos
10.09.2008, 16:20
W Krakowie
Yamaha Tommarg na Wielickiej - Shoei
Motofun na Gorze libertowskiej - Nolan i Arai

randal 76
10.09.2008, 19:25
http://www.swiatmotocykli.info/infopage.php?id=154

ramires
10.09.2008, 23:01
Gliwice - Derkacza (os. Sikornik) - Motofun (przy okazji to Honda motocykle)
Zabrze - Witosa (trasa Gliwice T. Góry) - Motocykl - spory wybor

newrom
11.09.2008, 08:22
W Tommargu mają też schuberta. W Riderze na Kamieńskiego lazera i chyba suomy (ale sklepu nie polecam bo obsługa ma PETENTA w dupie).
Smutna prawda jest taka że najbliższy Krakowa, znany mi sklep z dużym wyborem i rozsądnymi cenami znajduje się na Bundesalle w Berlinie i przy zakupach choćby kompletu dla jednej osoby warto jechać.

Pozdr
newrom

podos
11.09.2008, 08:28
Ale ale ja nie mowie o kupowaniu tylko o przymierzaniu.
Raider potwierdzam. Padaczka. Pewnie dlatego ze sprzedaja bmw ;)

GrzeLAs
11.09.2008, 21:20
Bardzo dzięki za wskazówki. Jutro jadę.

wuja
11.09.2008, 21:33
W Tommargu mają też schuberta. W Riderze na Kamieńskiego lazera i chyba suomy (ale sklepu nie polecam bo obsługa ma PETENTA w dupie).
Smutna prawda jest taka że najbliższy Krakowa, znany mi sklep z dużym wyborem i rozsądnymi cenami znajduje się na Bundesalle w Berlinie i przy zakupach choćby kompletu dla jednej osoby warto jechać.

Pozdr
newrom

Na Kamienskieo tuz obok Rider'a u Malopolskiego jest Uvex

GrzeLAs
11.09.2008, 21:38
O to ważna informacja. Sam jeżdżę w Uvexie i w sumie nic do niego nie mam. Chętnie popatrzę. Dzięki.