PDA

View Full Version : przewodu hamulcowe w oplocie "trójnik"


Scorpi
01.11.2012, 21:23
Witam.

Dostałem przewody w oplocie stalowym do afry.

Długości powinny pasować.

tylny przewó ma dwa oczka wiec tu niema problemu ale przednie przewody mam z jednym oczkiem i jednym gwintem.

Tu pojawia sie problem bo mam dwa gwinty do wkrecenia w pompe a w pompie jedno miejsce.

Czy są w sprzedazy trójniki za pomocą których bez problemu połacze to całę ustrojstwo czy bede musiał sobie taki trójniczek wyprodukować...

Doradźcie coś :)

Tymon
01.11.2012, 23:14
Dziwne - wg mnie masz zle przewody - u mnie przewody hel'a mialy 2x"oczko" ktore do pompy sie przykrecalo za pomoca tzw banjo bolt...

płock1964
02.11.2012, 07:20
Witam.

Dostałem przewody w oplocie stalowym do afry.

Długości powinny pasować.

tylny przewó ma dwa oczka wiec tu niema problemu ale przednie przewody mam z jednym oczkiem i jednym gwintem.

Tu pojawia sie problem bo mam dwa gwinty do wkrecenia w pompe a w pompie jedno miejsce.

Czy są w sprzedazy trójniki za pomocą których bez problemu połacze to całę ustrojstwo czy bede musiał sobie taki trójniczek wyprodukować...

Doradźcie coś :)

Są w sprzedaży trójniki ( pasują od dowolnego auta ), tylko weź ze sobą przewód, bo są różne gwinty.
Jeśli masz dwa gwinty i dwa oczka, tzn. masz dwa przewody, czyli o jeden za mało ( mowa o dwóch tarczach z przodu ? ). Jeśli masz jedną tarczę, to musisz kupić nie trójnik, tylko mufkę, też w sklepach z częściami do aut.

Scorpi
02.11.2012, 15:53
tylny przewó pasuje. oprócz nie go mam 2 przewody z końcówkami z jednej strony oczko do zacisku z dróiej gwint do pompy po jednym przewodzie na tarcze. Darowanemu koniowi w zeby sie nie zaglada i wiem ze hel ma oczka z obu stron.

płock1964
03.11.2012, 13:01
tylny przewó pasuje. oprócz nie go mam 2 przewody z końcówkami z jednej strony oczko do zacisku z dróiej gwint do pompy po jednym przewodzie na tarcze. Darowanemu koniowi w zeby sie nie zaglada i wiem ze hel ma oczka z obu stron.

A jakiej długości są przewody do przodu ? Jeśli są długie, można wkręcić gwint w zacisk, a oczkami przykręcić do pompy, trzeba tylko mieć dłuższy śrubunek, ale można go bez problemu dokupić.

Scorpi
03.11.2012, 17:46
przewody do przodu sa 2x 108 cm. W sumie masz racje :) bede musiał tak spróbować :)