PDA

View Full Version : Potrzebna krew dla kolegi!!!


Kamyk
17.09.2012, 16:21
Hej,

Mam nadzieje, ze pisze w dobrym dziale. Jesli nie to prosze adminow o przeniesienie.

Moj kolega z forum Kawasaki ER5 miał wczoraj wypadek na erce. Stracił lewą nogę, walczą o drugą i głowę. Stan jest bardzo cięzki i niestabilny. Piotrek samodzielnie nie oddycha, nie na samodzielnego krążenia, jest nieprzytomny przetoczyli mu całą dostępną w banku krew i skończyła się. Potrzebuje krwi ARh+. Można oddawać na Reźniczej w Krakowie, każdą grupę bo bank wymieni miedzy miastami - na jego nazwisko do 17.30 lub na wielickiej w prokocimiu od 7-13. Mozna tez w calej Polsce na jego nazwisko.

Dziekujemy za pomoc.

Ekipa z forum ER5.

AmberBamber
17.09.2012, 16:42
Daj na priva nazwisko kolegi

Kamyk
17.09.2012, 16:43
Nazwisko to: Piotr Piwowarczyk. Lezy w Krakowie w szpitalu. Podaje tutaj bo zapomnialem podac w temacie!

Cale forum ER5 jest wdzieczne wam za pomoc.

Kamyk

RAVkopytko
17.09.2012, 17:03
Kamyk podaj nazwe szpitala ,w którym leży

Kamyk
17.09.2012, 22:35
Kurde tego nie wiem :( Ale postaram sie dowiedziec od jego siostry.

Jak bede cos wiedzial dam znac.

Kamyk

Kamyk
17.09.2012, 23:21
Juz wiem:

Piotrek Piwowarczyk
Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie

RAVkopytko
20.09.2012, 18:10
Kamyk,co z kolegą ?

Pablo
21.09.2012, 10:23
znalazłem przez googla
http://www.infokrakow24.pl/stella-sawickiego-grozny-wypadek-motocyklisty/

http://astracoupe.pl/forum/viewtopic.php?f=15&t=13611

i jeszcze:

"Na chwilę obecną możemy zaprzestać zbierania krwi. Mam potwierdzoną informację, że oddało krew ponad 400 osób w samym Krakowie !!! Ilość jest potężna ok.180 litrów tylko z naszego miasta i przekracza to nasze najśmielsze oczekiwania.

Z tego co wiem na Rzeźniczej już na Piotra nie przyjmują :) Można oddać ale będzie na kogoś innego :)

Tak więc akcja krew dla Piotrka STOP i ogromne, najszczersze wyrazy podziękowania od całej naszej rodziny za wsparcie i tak olbrzymi odzew! Szkoda ze nie widzieliście wzruszenia na twarzy naszych rodziców jak przeglądali karteczki. Wracała im wiara w człowieka.
DZIĘKUJEMY !!!"