PDA

View Full Version : Michelin Sirac


Reinchardt
01.09.2008, 23:32
Jak w temacie; chciałbym dowiedzie się wszystkiego co wiecie o tych oponach. Plusy i minusy, zady i walety. Z góry dzięki

ramires
02.09.2008, 00:01
na plus - Michelin
na plus - cena
na plus - duzo bieznika
na plus - w miare (ale tylko) uniwersalna opona

na minus - miekka guma lubi szybko schodzic
na minus - ciezka jak nie wiem

neutralne - rozmiar 130 tylko (szerszych nie ma)

Reinchardt
02.09.2008, 00:04
bo raczej na anakach w zaden lekki teren nie wjade.... no nie

ramires
02.09.2008, 00:09
lekki dasz rade - szuterki itp tez obejda, ale niech cie allah chroni przed wjazdem na Anakee na mokra trawe :D

Sirac to mocniej nacinana opona jednoskładnikowa, taka prawie uniwersalna, jakby była nacinana tak jak TKC to byla jego dobra konkurencją.

Reinchardt
02.09.2008, 00:17
zeby wjechac anakami na ta trawe musze je najpierw od Ciebie kupic :):):) ale wydaje mi sie ze dla mnie jak narazie bedzie to najlepsza opona. Bede sie jeszcze odzywał. Ale ten siac dalej mi po łbie kołata

hero
02.09.2008, 01:01
Sprawdź Continental Escape. Rozmiary 140 i wieksze tez są. Teraz na takich pykam a tkc 80 do szafy schowałem na trudniejsze czasy. Charakter opony ten sam co Sirac. Na fotkach może wydawać ci się ze bieżnik ma płytki. W rzeczywistości jest dość głęboki. Zachowanie na mokrym asfalcie rewelacja - mieszkam w Irlandii a tu ciagle pada. Na suchym troszkę głośniejsze niż Anake (to jest AT a nie rowerek szosowy). Na delikatnych offach przyzwoicie Da sie jeździć po mule i kamieniach pzostałych po odpływie. Na suchym piasku po plaży tez da się jeździć z umiarem. Do tego to wyjmujesz z szafy TKC, albo Albo inne takie tam Endurkowate

e200g_
05.09.2008, 15:28
A podobno w tych Continental Escape kostki (tzn. bieznik) lubią wylatać ??

hero
05.09.2008, 22:03
A podobno w tych Continental Escape kostki (tzn. bieznik) lubią wylatać ??
Mnie na razie nie wylatały. A jak zaczną wylatać to znaczy że straszny shit bo są raczej sporej powierzchni.