PDA

View Full Version : Terminarz 2009


Zoltan
29.08.2008, 11:07
W sumie to jestem wk....wiony, bo jak patrze i porównuje, co się działo jak byłem na urlopie: 0 słownie: zero, i to co sie dzieje teraz, jak jestem na wygnaniu, to się wk.....rwiam :P

Dlatego proponuję, żeby terminy głównych imprez afrykańskich zostały przez szacowne grono podane do końca tego roku. mniej więcej wtedy muszę podać szefowi terminy moich urlopów.

Mam nadzieję, że wszystkie Czarnuchy_na_Wygnaniu mnie poprą a wszyscy pozostali wykażą zrozumienie i terminarz taki powstanie!!

Pozdrawiam

chomik
29.08.2008, 11:20
Dlatego proponuję, żeby terminy głównych imprez afrykańskich zostały przez szacowne grono podane do końca tego roku. mniej więcej wtedy muszę podać szefowi terminy moich urlopów.


Nie ma takich terminów.... ktoś jest chętny to organizuje... ale prawie zawsze można się spodziewać imprez otwierających sezon i zamykających... kwiecień/maj - wrzesień/październik.

Zoltan
29.08.2008, 11:53
Nie ma takich terminów.... ktoś jest chętny to organizuje... ale prawie zawsze można się spodziewać imprez otwierających sezon i zamykających... kwiecień/maj - wrzesień/październik.


no mnie właśnie o to chodzi, żeby chętni na organizację, dajmy na to otwarcia sezonu, się określili z terminem do końca roku, jak się tacy chętni znajdą.. przeca nie wezmę 2 miesięcy urlopu, żeby na rozpoczącie wcelować :dizzy:

chomik
29.08.2008, 11:58
Zoltan, zorganizuj :) będziesz miał termin... :) nie ma możliwości określenia terminów... tak jak nie ma określonych chętnych... pewnie terminy i chętni pojawią się w lutym marcu, na temat spotkania kwiecień/maj i wątpie aby wcześniej... Masz łeb to kombinuj to wolne....

szwedzkikucharz
30.08.2008, 21:07
Powiem jak w "Skrzypku na dachu":
Zoltan - masz rację
Chomik - masz rację
:D

hero
31.08.2008, 12:08
Przecie mamy kalendarz. Wystarczy tylko poprosić szanownego Admina by imprezy typu "24-25 grudnia pijemy u pana Zenka na chacie" , "8 marca wyjazd na ślub do Jurasa", skończywszy na "1-2 stycznia Wielki Zlot AT w Zadupiewie" (nazwy imiona i daty przypadkowe ) zaznaczył na czerwono. Wszystko będzie klarowne i widoczne.

ramires
31.08.2008, 14:36
do kalendarza wrzucac kazdy moze