PDA

View Full Version : Pytanie do wyjądżających 27 lipca Ukraina, Guzja, Kaukaz..


Czarek40
26.07.2012, 23:27
Witam.
Wiem że Wojteak z ekipą planowali wyjazd 27 lipca na wschód gdzie miał dołączyć do nich Shnol (Ukraina) także i ja planowałem dostosować się do tej daty ale sprawy firmowe :( mnie zatrzymają do 2 sierpnia czyli 6-7 dni opóźnienia:mur:.
Moje pytanie brzmi czy wyjeżdżacie planowo czy może komuś też pasowałoby ok 2 sierpnia? Shnol i ja planujemy objechać morze czarne.
Pozdrawiam

Wojteak
27.07.2012, 06:17
w większości wyjeżdżamy planowo, znaczy dziś:-)

Czarek40
27.07.2012, 08:42
w większości wyjeżdżamy planowo, znaczy dziś:-)

Powodzenia, udanej wyprawy!

ps. a co z mniejszością jadą, czy nie jadą wcale?

panzer
27.07.2012, 10:57
Macie wizę turystyczną? Dajcie znać jak sytuacja na granicy Rosyjsko-Gruzinskiej. My jedziemy we wrześniu więc też już czas wizy załatwiać. Powodzenia!

Cezary
27.07.2012, 11:31
Ja miałem jechać 1 Sierpnia, ale przed chwilą dostałem telefon z ambasady, że wiza będzie gotowa na 6 ;/ Zobaczymy jak to będzie, szkoda tylko, że pośrednik paszport dostał 3 tygodnie temu. Jadę sam i kilka km chętnie bym z kimś nachapał.

Czarek40
27.07.2012, 19:45
Jeśli chodzi o ruską wizę to ja załtwiłem sobie w 8 dni. Biuro turystyczne Tamara ul. Biskupia 3 w Krakowie. Jednorazowy wjazd i wyjaz, wiza siedmiodniowa.
Koszt: Oplata konsularna 154zł, usługa wizowa 60zł, vaucher 80zł, ubezpieczenie 19zł RAZEM 313zł

Shnol
29.07.2012, 07:09
Na razie jesteśmy we dwóch )

deny1237
29.07.2012, 13:24
czarek trzymajcie się powodzenia i uważajcie na siebie.

Dawaj jakieś znaki na forum albo chociaż sms-kiem.

P.S jesli chodzi o wizy to ja polecam biuro sputnik z warszawy prowadzi je kobitka z kazachstanu i załatwia prawie wszystkie wizy do Azji. Nigdy z nimi nie miałem problemu i wizy jakie chcesz nawet biznesową do Rosji na 3 miesiące, choć biznesów tam nie robiłem.............

Cezary
29.07.2012, 18:59
czarek trzymajcie się powodzenia i uważajcie na siebie.

Dawaj jakieś znaki na forum albo chociaż sms-kiem.

P.S jesli chodzi o wizy to ja polecam biuro sputnik z warszawy prowadzi je kobitka z kazachstanu i załatwia prawie wszystkie wizy do Azji. Nigdy z nimi nie miałem problemu i wizy jakie chcesz nawet biznesową do Rosji na 3 miesiące, choć biznesów tam nie robiłem.............

Mnie niestety do Warszawy dzieli 500km.

ArtiZet
02.08.2012, 23:59
Czaro40- kiedy wracacie?
Czekam na jakieś info jak przebiegła podróż;
mój plan to start 25.08 lub 1.09 na ok. 3tyg. z Armenią- jak na razie nie miałem czasu zająć się wizami ale czas nagli więc pewnie będę załatwiał "na dniach"- na razie plan podróży samotnie przez Białoruś i Rosję a powrót przez Rosję i Ukrainę (ew. Turcję ale to jak budżetu styknie);
jak by ktoś był chętny na podłączenie to dawać znać- preferuję nie wiecej jak 2-3 maszyny i stanowczo kierowników bez genu samca alfa ;)

Lukasz
03.08.2012, 09:04
Czaro40- kiedy wracacie?
Czekam na jakieś info jak przebiegła podróż;
mój plan to start 25.08 lub 1.09 na ok. 3tyg. z Armenią- jak na razie nie miałem czasu zająć się wizami ale czas nagli więc pewnie będę załatwiał "na dniach"- na razie plan podróży samotnie przez Białoruś i Rosję a powrót przez Rosję i Ukrainę (ew. Turcję ale to jak budżetu styknie);
jak by ktoś był chętny na podłączenie to dawać znać- preferuję nie wiecej jak 2-3 maszyny i stanowczo kierowników bez genu samca alfa ;)
Mam podobny plan, a i terminy się zazębiają. Wyjeżdżam 31.08. Kierunek -Gruzja, a jak starczy czasu to i Armenia. Na wszystko mam 23 dni. Jakiś tam zarys trasy jest, jednak bez ścisłego harmonogramu. Generalnie stawiam na tydzień dojazdówki, tydzień na miejscu oraz tydzień na powrót. Omijam muzea i kościoły. Podążam bocznymi drogami z małymi prędkościami i cieszę się jazdą. Dojazd przez Turcję, powrót przez Rosję i Ukrainę. Może uda się spotkać gdzieś w Gruzji i nawinąć kilka km razem? A jak nie, to może chociaż obalić jakie wińsko na miejscu? Jadę solo.

panzer
06.08.2012, 11:20
Widzę, że sporo nas będzie w tym samym czasie. My też wyjezdzamy z Łodzi 31.08 i też mamy 23 dni. Jedziemy w 3 maszyny. Trasa przez Ukraine i powrót chyba przez Turcję ale wszystko wyjdzie w trakcie.

duzy79
14.08.2012, 20:00
Lukasz, ArtiZet, panzer wasze wyjazdy są nadal aktualne? Jest szansa zabrania się z kimś? Jeżeli tak to proszę o namiar!