PDA

View Full Version : Śladów na legalny szwędacz po Bieszczadach potrzebuję


King Of Snake
17.07.2012, 12:06
Dziś wieczorem wyjeżdżam w Bieszczady (Chmiel, Lutowiska) i potrzebuję na Garmina ślady do legalnego pokręcenia się przez jeden dzień po szutrach, brodach itp.
Wspomoże ktoś??
A może ktoś ma wolny dzionek pomiędzy najbliższymi czwartkiem i niedzielą i chciałby oprowadzić mnie po okolicy??

Mijamoto
17.07.2012, 13:16
Przerabiałem ten temat kilka lat temu. Jeżeli nie podeślą Ci śladów to kup mapę z oznaczonymi drogami gminnymi, które wiodą przez te dziwne miejsca, które leżą Ci na sercu i umyśle. Potem zaplanuj drogę, wciśnij ją do swego garmina i dzida. Powodzenia.

King Of Snake
17.07.2012, 15:26
dzięki - zatem zobaczę na miejscu co uda się znaleźć...

Grinch
18.07.2012, 08:54
A może ktoś ma wolny dzionek pomiędzy najbliższymi czwartkiem i niedzielą i chciałby oprowadzić mnie po okolicy??
Pomiędzy piątkiem a niedzielą będę pewnie w okolicach Korczyny. Planowałem na sobotę mały wyjazd na Słowację. Możemy się jakoś zdzwonić.
Tel: 502656674

grabbie
18.07.2012, 09:37
Hej,

Śladów Ci nie podeślę, bo nie mam ale możesz zajrzeć do opisu mojej majówki tutaj. http://endurotours.blogspot.com/2012/06/weekend-maj-2012.html#more

Bieszczady zaczynają się od 3go dnia. Przyjrzyj się na google maps trasom : Smolnik do Rzepedzi, Rzepedź przez Turzańsk do Baligrodu i pentla Baligród-Stężnica-Górzanka BereżnicaWyżna-Baligród.

Po zdjęciach widać, że technicznie głowy nie urywa ale szutry są i brody też są. Teraz może po deszczach będzie bardziej wymagająco.