PDA

View Full Version : tt 600. Znowu... Pomocy w wyborze


rob
07.07.2012, 00:03
Już wiem że jest koopa wersji. Niskie są i wysokie. Ja chce te wysokie czyli albo S albo R. Mam 193 cm wzrostu więc jak znalazł. Kopajka mi nie straszna bo nie wiem czego się bać :)
Różnią się te wersje zawieszeniem (to też doczytałem) ale nie mogę znaleźć informacji czy wersja z R (Paoli) posiada jakieś regulacje poza napięciem wstępnym. Wersja z RE właśnie tylko taką podobno posiada.
S-ki (Belgardy) mnie się widzą chociaż po ofertach po polskich stronach raczej strolowane krążą a i ciekawy jestem czy mają takie same ramy jak reszta - da się do tego dokręcić uchwyty pasażera coby łatwiej było ją wytargać z błota czy dopiąć bagaż? Mają na pewno inaczej zamontowany zbiornik wyrównawczy od tylnego amora, więc problem może być...

W sumie jestem prawie zdecydowany na starszą S tylko chcę rozwiać parę swoich wątpliwości i co najważniejsze znaleźć taką w dobrym stanie. Ktokolwiek widział ktokolwiek wie...

siwy
07.07.2012, 13:29
Ja bym sprobowal znalezc z rozrusznikiem. Przydatna rzecz, jezdzilem taka ostatnio i to fajny poreczny sprzet jest, prowadzi sie tez spoko, o niebo lepiej od xt i buta ma lepszego.

Vertus72
11.07.2012, 18:08
Z regulacją hmm sam nie wiem,ale jest chyba tak jak mówisz i jest tylko wstępne,ja posiadam wersję R i rączki są, na alledrogo nawet ostatnio stelaz był, choć nie ma to jak rogal. Co do kopania jak umiesz a jest wszystko oki to no problem.

rArek
13.07.2012, 12:35
Radzę darować sobie wersję z rozrusznikiem, mizerna w porównaniu z kopaną.
Miałem TTRkę z zawiasem przód Paoli z pełną regulacją, tył Ohlins. Motocykl zwarty i bardzo prosty ale na dzisiejsze standardy off za ciężki.
Jeżeli nie wiesz czego się bać przy kopaniu, to znaczy że nigdy nie kopałeś dużej jednocylindrówki :vis: potrafi nogę złamać, ja do swojej bez buciorów crossowych nie podchodziłem. Niezłe jaja są tęż przy kopaniu po glebie gdy się zaleje.
TTRkę mogę polecić, falny osprzęt Brembo, dobry zawias i prosty silnik. Ja mam 188cm wzrostu i jeździłem ze zmienioną kierowcicą na "grubą" z podwyższeniem, a i tak wydawała się za nisko. Motocykl siedzenie ma rzeczywiście wysoko, ale z ergonomią jest gorzej, radzę się dobrze przymierzyć.

Vertus72
13.07.2012, 18:36
Nie jest tak do końca kolego z tym kopaniem,jeżeli odpreznik jest dobrze wyregulowany to kopka chodzi lekutko,ja swoją w japonkach odpalę i nic mi nogi nie złamie, co do zalania po dobrej glebie to i owszem,ale wtedy zakrecamy kranik,odkrecamy rolgaz przekopujemy i po kłopocie,bo kopnąć to nietrzeba umić :D