PDA

View Full Version : Cichutko bo "0" offu - 02-16.06.12


jasiek1712
26.03.2012, 22:41
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0><TBODY><TR><TD class=postbody vAlign=top>Planuję urlop, nie katowanie. Noclegi: namiot i jakieś pensjonaty, biorę palnik i kocher więc żadnych chińskich zupek i parasmakołyków rodem z Tesco czy innej Biedronki,bez homarów i obsługi w Ritzu ale też bez tego,co kojarzy się ze Szkocją.Zero off-u, zwiedzanie + wypoczynek . Jak czas i chęci pozwolą może choć na chwilę do St.Petersburga. Wyjazd z Bydgoszczy drogami koło Bałtyku przez Rosję (Kaliningrad) , Łotwa,Estonia,powrót "głębiej" przez Litwy kawałek,łyknięcie smaku dawnej Polski. Pozdrawiam. J.
Jeśli chetni to proszę na PW lub 797 030 852.
</TD></TR><TR><TD class=genmed vAlign=bottom height=40>
_________________
Nobody's perfect
R 1100 RT</TD></TR></TBODY></TABLE>

hero
27.03.2012, 21:50
Miłego zwiedzania.Nie wiem o co loto z tą szkocją.???

simon1977
27.03.2012, 22:01
z lodem i colą chodzi mi szkocka po głowie :dizzy:

jasiek1712
28.03.2012, 10:01
"bez tego,co kojarzy się ze Szkocją"
ponoć szkoci są niebywale oszczędni,tylko poznaniacy ich przebijają:)

magicl
28.03.2012, 11:13
"bez tego,co kojarzy się ze Szkocją"
ponoć szkoci są niebywale oszczędni,tylko poznaniacy ich przebijają:)

Czy uwazasz, ze bycie oszczednym jest zla cecha?!

Dzieju
29.03.2012, 08:09
ponoć szkoci są niebywale oszczędni,tylko poznaniacy ich przebijają:)
Holendrzy przebijają Szkotów , w końcu podobno wygnali ich właśnie ze Szkocji za skompstwo.
Z racji tego że nie mają własnych bogactw zarabiają na pośrednictwie ..... i całkiem dobrze im to wychodzi.
Jeździłem dla nich trochę.

hero
29.03.2012, 10:08
"bez tego,co kojarzy się ze Szkocją"
ponoć szkoci są niebywale oszczędni,tylko poznaniacy ich przebijają:)
Nadal nie kumam o co loto z ta Szkocja;)
Z Poznania jestem:Thumbs_Up:

jasiek1712
29.03.2012, 10:35
Przepraszam za Szkocję bo widzę,że jedno niepotrzebne słowo może narobić bałaganu. Zwyczajnie chodziło mi o to,że nie będę rozrzutny ale też nie będę się utożsamiał ze stereotypem skąpstwa jaki funkcjonuje na całym świecie czyli szkotami.
Pozdrawiam.
P.S. Pomieszkuję w Poznaniu i rodowici mieszkańcy sami o sobie żartobliwie mówią,że Szkoci się musieli wynieść do Szkocji bo tu już byli za rozrzutni.
Oszczędność to cenna cecha-nie mam nic naprzeciw,też ją posiadam (czasem) :).

magicl
29.03.2012, 11:08
Przepraszam za Szkocję bo widzę,że jedno niepotrzebne słowo może narobić bałaganu. Zwyczajnie chodziło mi o to,że nie będę rozrzutny ale też nie będę się utożsamiał ze stereotypem skąpstwa jaki funkcjonuje na całym świecie czyli szkotami.
Pozdrawiam.
P.S. Pomieszkuję w Poznaniu i rodowici mieszkańcy sami o sobie żartobliwie mówią,że Szkoci się musieli wynieść do Szkocji bo tu już byli za rozrzutni.
Oszczędność to cenna cecha-nie mam nic naprzeciw,też ją posiadam (czasem) :).

No stary- to zmienia postac rzeczy :Thumbs_Up: :haha2:

hero
29.03.2012, 21:54
Teraz czekamy na sprawozdanie z wyprawy.

PS
Jakiś czas temu mieszłem w kabelkach takiego modelu motorku co ty masz
Można tylko Panu Honda życzyć takiej jakości i przywiązania do szczegółu jesli chodzi o kabelki

Pozdrawiam