PDA

View Full Version : Miejsce na centralke alarmu


Dnieprw
05.08.2008, 21:06
Czy ktoś wie, jak będzie sie sprawować RD 04 bez takiego plasticzanego, białego czegoś:), co jest miedzy modułem a tylnym błotnikiem,pod siedzeniem. Jakiś element układu dolotowego, ale to jest przed filtrem powietrza. Moim zdaniem nie powinno miec wiekszego znaczenia, a zyskał bym świetne miejsce na centralke alarmu. Wydaje mi sie że na starym forum było już coś o tym wspominane,ale nie pamiętam na czym wtedy staneło, ani nie moge znalezć ponownie tego tematu:mur:. Sam bym poeksperymętował, ale za pare dni jade do Rumuni i nie bardzo mam kiedy. Może ktoś to juz przerabiał?
A może macie jakiś inny pomysł, gdzie umieścić centralke? Taka raczej wieksza:(

Pastor
07.08.2008, 09:41
Czy ktoś wie, jak będzie sie sprawować RD 04 bez takiego plasticzanego, białego czegoś
To jezd tłumik szmerów ssania i można bez niego żyć :)
:hello:

puntek
07.08.2008, 09:53
znaczy co on ma zrobić ? szumy ssania ???? jak to się objawia - takie szumy??
wg mnie kolejne miejsce przez które może wlecieć woda ...:)

motormaniak
07.08.2008, 12:38
W tym białym pojemniczku najciekawsze jest to że nie jest on przelotowy, tzn między "wejściem" i "wyjściem" nie ma przepływu.. sami sprawdzcie.

Vooytas
07.08.2008, 14:08
I nie chodzi tu tylko o szmery na ssaniu:haha2:W maluchu od pewnego rocznika był taki patent, między airboxem a gaźnikiem, taka gruszka plastikowa. W maluchu różnica z zamontowanym tłumikiem albo prostą rurką praktycznie żadna.