PDA

View Full Version : Kurtka Halvarsson Quattra- opinie


lolo
08.03.2012, 18:26
interesuje mnie ta kurtka. może ktoś taką ma, chciałbym znać opinie na temat tej kurtki.

http://www.halvarssons.pl/motocykle/index.php?option=com_content&view=article&id=84:quattra-1&catid=4:kurtki-tekstylne&Itemid=4

mirass
08.03.2012, 23:04
na temat tej kurtki nic nie wiem, ale ....!

na temat tej firmy mogę się tylko wypowiedzieć bardzo pozytywnie :)

kurtka optimal
spodnie TT-Pants
rękawice Newman
buty Max Tour - jeszcze nie testowane :) świeży nabytek

pomijając ostatni nabytek - całość sprawdzona w bardzo różnych warunkach - wynik pozytywny :)
w roku 2011, w drodze na FIM jechaliśmy w bardzo obfitych ulewach, z grupy tylko ja jedyny nie założyłem przeciwdeszczówki - membrany zdały egzamin, ja byłem suchy, a pozostałość :( zlana krótko mówiąc
zaufałem dystrybutorowi ( Yamaha Bydgoszcz ) jakości produktu oraz tym co było napisane - i się nie zawiodłem :)
firmę polecam w 100% w tym oczywiście co sam przetestowałem :)

m_schubert
08.03.2012, 23:34
kurtka jest suuuuuper. ja sie na nią grzałem strasznie ale za ta cene jako 2-a nie bardzo mogłem samego siebie przekonać. w sklepie widzialem za 1400 ale jak padł salon w sękocinie to ich asortyment wyspraedawał salon hondy w wa-wie i tam taka sztuka była za 429 i kkkkkkkuuuuurrrrrrr.........mieli tylko m-ke za tyle brał bym od reki

lolo
09.03.2012, 20:25
Dzięki Panowie z podpowiedz :) teraz tylko muszę się dostać do trójmiasta bo tam tylko znalazłem ten model, ale to już nie problem :D