PDA

View Full Version : Scala Rider Solo


thcrew
13.01.2012, 23:24
Witam!
Mam 2 pytanka odnosnie tego systemu : czy da się sparować dwie taki słuchawki, aby powstał zestaw TeamSet?
Chodzi o to, że najpierw chciałbym kupić jedną taką sluchawkę, a za jakiś czas dopiero drugą...Czy będe mógł je sparowac z sobą?

Pytanie 2: czy sluchawka tego typu moze byc sparowana z telefonem i GPS jednoczesnie?

Tymon
14.01.2012, 01:08
Wg mnie sama nazwa mowi za siebie "solo" - znaczy pojedyncze - to odp. Na pierwsze pytanie.
Odp 2. Tak mozna sparowac z gsm i gps za jednym razem.
http://www.cardosystems.com/scala-rider/scala-rider-solo

thcrew
14.01.2012, 13:28
faktycznie, nie przelaczylem na tabele, gdzie jest info, ze nie mozna polaczyc sie z inna sluchawka, natomiast nie moge doczytac nic o parowaniu jednoczesnym...
@TyMoN, masz taki sprzet i mozesz potwierdzic ?

Marcin.111
16.01.2012, 06:30
Ja zawsze byłem przekonany że w Solo jest taka sama słuchawka jak w podwójnym a nazwa wynika tylko z konfiguracji w opakowaniu?

puntek
16.01.2012, 12:34
solo to to samo co teamset

Tymon
16.01.2012, 14:33
faktycznie, nie przelaczylem na tabele, gdzie jest info, ze nie mozna polaczyc sie z inna sluchawka, natomiast nie moge doczytac nic o parowaniu jednoczesnym...
@TyMoN, masz taki sprzet i mozesz potwierdzic ?

Niemam sprzetu niestety...

thcrew
22.01.2012, 15:43
solo to to samo co teamset
czy jestes tego pewien?
wg. strony producenta Solo nie moze byc interkomem Driver to passenger...

puntek
22.01.2012, 16:30
czy jestes tego pewien?
wg. strony producenta Solo nie moze byc interkomem Driver to passenger...
które dokładnie chcesz sparować ?

Marcin.111
22.01.2012, 20:42
Moim zdaniem na stronie producenta wypisane są w tabeli funkcje zestawu który kupujemy. Wiadomo że jak w pudełku Solo jest jedna słuchawka to nie będzie intercomem. Jak się kiedyś interesowałem intercomami BT to jestem przekonany że czytałem że można parować dwa solo w intercom ale nie wiem gdzie to było. Gdyby producent ograniczył tą funkcje to było by mocno nie trafione i generowało by dla producenta dodatkowe koszty.

puntek
23.01.2012, 15:25
Wszystkie są ze sobą kompatybilne.
Mogą byś pewne ograniczenia typu wynikacjące z ograniczeń danego modelu:
G4+Q2PRO, zasięg między mini będzie tylko do 700m, bo takie są max możliwości Q2PRO.
Natomiast Q2 czy G4 jak chcemy użyć z solo czy słuchawka TeamSet(PRO) to z Q2 czy G4 wystarczy zacząć mówić i interkom się aktywuje natomiast jeśli użytkownik solo czy Teanset jako pasażer zechce porozmawiać z kierowcą to ręcznie musi wcisnąć przycisk, bo to połączenie po Bluetooth. Jak ktoś tego nie doczyta w instrukcji to mówi, że połączenie sie zrywa.

Q2 sama w sobie nie ma możliwości połączeń konferencyjnych ale jak np. mamy G4 i 2xQ2 to będziemy mieli połączenie konferencyjne dzięki G4.