PDA

View Full Version : BMW Santiago


hubert
28.03.2008, 01:03
Siemanko :)

Czy ktoś miał do czynienia z ciuchami BMW Santiago ?? Jeśli tak to jakie wrażenia ?

duch07
09.04.2008, 22:00
Siemanko :)

Czy ktoś miał do czynienia z ciuchami BMW Santiago ?? Jeśli tak to jakie wrażenia ?


Ja używam Rally Pro i powiem tylko tyle - zajebiscie drogo ale to naprawde dobrze wydana kasa :)

hubert
10.04.2008, 09:42
zajebiscie drogo ale to naprawde dobrze wydana kasa :)

Wiem wiem, dlatego poluję na jakieś używki na ebayu :)

A możesz coś więcej powiedzieć o ciuchach BMW ? Czy rozmiarówka jest zaniżona czy zawyżona ??

JANEK
10.04.2008, 19:15
gdzie takie ciuszki morzna kupić, sa dostępne w polsce?

duch07
10.04.2008, 20:42
No mi to kolega bezposrednio w Monachium zamówił.Zrobił to wdług katalogu gdzie miał dokładne podane rozmiary od i do.Dodatkowo kurtke mierzyłem i wiedziałem jaka powinna być.Generalnie jeżeli zamawiałem kurtke 54 to spodnie zamówiłem 52 i wszystko pasuje.Na poczatku są ciut ciasne ale kwestia dwóch dni i sie fajnie układają.
To jednak nic.Kase wysłaliśmy do Monachium w poniedziałek.Poprosili o potwierdzenie a wczoraj,tj. w środe mam telefon - przyszła paczka :)

Teraz z innej beczki.W Katowicach zamówiłem z Helda kurtke i spodnie dwa miesiace temu w dwóch miejscach i do dzis echo :mad:.Dodatkowo z IXS tez zamówiłem komplecik,też jakieś dwa miesiace i tez nawet niewiadomo koiedy dojdzie.Rozpacz :mur:,Polski rynek,jeśli chodzi o ubrania jest w stadium raczkującym.

W Bielsku-Biała u Sikory mój komplecik w rozmiarze kurtka 54 a spodnie 56 wisiały chuba ze dwa lata i nie da sie przymierzyć bo musza zamawiać - dealer BMW :mad:Doatkowo cena jest o około 25 % wyższa niż ta którą ja dałem razem z kosztami przesyłki i obciążeniami karty :)

Na pocieszenie powiem tylko tyle że jak szukałem tych ciuchów to u któregoś dealera BMW,chyba okolice Olsztyna były takie ubranka.

hubert
10.04.2008, 22:28
Dzięki Duch za opinię :)

No niestety polski rynek jeśli chodzi o ubrania jest do dupy. Rozmiarówkę mają zazwyczaj tylko najbardziej typową, większego rozmiaru zamówić na próbę nie chcą bo potem tego nie sprzedadzą .... ehhh szkoda gadać.