PDA

View Full Version : mocowanie kierownicy AT


Wojtek_K
09.12.2011, 11:03
cześć, kupuję podwyższenie kierownicy ale niestety moja ręka z suwmiarką jest oddalona od moto o ponad 2 km więc nie sięgnę ... :D

dlatego pytanie do kolegów który mają bliżej moto:

jaka jest odległość między wewnętrznymi krawędziami otworów na śruby mocujące kierownicę ?

i serdecznie dziękuję :bow::bow::bow:

majki
09.12.2011, 11:10
To jest standardowy rozmiar i jak kupisz podwyższenie do kiery 22mm to powinno pasować. ;)
Do motóra mam ze 20m, ale na zewnątrz leje i nie mam miarki pod łapą. Jak kupowałem swoje podwyższenia do brałem poprostu uniwersalne na 22mm i pasują mi do AT i DRki.

Wojtek_K
09.12.2011, 13:42
:-) oki

walek
09.12.2011, 14:58
Wojtek kupiłem to http://sklep.motodream.pl/podwyzka-kierownicy-l11022-p-11528.html?cPath=157_115_189 tylko przewód hamulcowy dałem dłuższy bo prężyl.Są troche węższe od orginalnych uchwytów kierownicy ale jesT OK. Jak chcesz podjedź ,zobaczysz na moto.

Misza
09.12.2011, 15:35
Przewodu hamulcowe wam "prężą" bo źle ustawiacie te kierownice, w ogóle pozycja kiery w afryce to pomyłka.

Jak ktoś chce se trzepnąć podwyższenie to polecam założyć sobie takie z możliwością "odsadzenia w przód-tył", kierownice powinna być ustawiona tak że linia manetek powinna być mniej więcej przecinająca się z linią osi lag. Znacznie lepszy feeling prowadzenia i znacznie poprawiona pozycja ridera. W tym przypadku nie ma również potrzeby wrzucania bardzo wysokich podwyższeń... To takie moje małe spostrzeżenia tylko