PDA

View Full Version : Mapy Maroka dla 35AT


Neno
22.08.2011, 12:26
Czy ktoś ma lub wie gdzie znajdę/kupię mapę na Maroko dla tegoż urządzenia ?

fxrider
22.08.2011, 14:29
Przeniosłem temat, choć w sumie pewnie zaraz będzie się bardziej kwalifikował do kategorii "zastosowanie praktyczne".

Szukasz map wektorowych, z routingiem (pod konkretny soft?) czy raczej rastrów pod Oziego ?

pzdr, Adam

Neno
22.08.2011, 14:52
Przeniosłem temat, choć w sumie pewnie zaraz będzie się bardziej kwalifikował do kategorii "zastosowanie praktyczne".

Szukasz map wektorowych, z routingiem (pod konkretny soft?) czy raczej rastrów pod Oziego ?


Hmm ... żebym to ja wiedział co to wszystko co wpisałeś oznacza :D
Nie mam softu żadnego, routing- było by miło. Generalnie to z lenistwa/dla bezpieczeństwa ( jak się zgubię na zadupiu) i z ciekawości. Mapa papierowa jest ale dokładność taka, że ...j.w wolałbym pewniej z navi pojechać .
Niestety na Garmina 62ST przyjdzie jeszcze poczekać sezon/dwa...
Doradź co mogę wgrać na tego Larka by nie wykosztować się za mocno ( najlepiej coś za free, bo każda wydana złotówka na ten sprzęt oddala zakup Garmina .. )
Ozi... kiedyś próbowałem z tym zacząć się dogadywać ale czasu zabrakło i chęci ;)

MTBiker
22.08.2011, 17:14
Mozna odblokowac, zainstalowac TwoNav Compegps i sciagnac pod niego mape Maroka.
Znajomy uzywal tej konfiguracji w maroku na PDA, a ja na Larku testowalem sama aplikacje i fragmenty mapy polski - dzialalo. wiec i z marokiem powinno