PDA

View Full Version : Znalazłem śrubkę :(


laska
09.08.2011, 22:23
Poszedłem sobie wczoraj z synkiem do garażu celem wymiany oleju. Po odkręceniu osłony wypadła śrubka jak na załączonym obrazku. Ze względu na towarzystwo nie miałem za bardzo czasu na szukanie miejsca skąd mogła się odkręcić i wymyśliłem, że zapytam Was o radę. Są tu osoby które już pewnie wszystkie śrubki w AT odkręcali. Mam 7A. Może ją gdzieś zdobyłem ale w to raczj nie wierzę :(
Z góry dzięki za pomoc.
pozdr,
laska

rambo
09.08.2011, 22:24
To jedna z dwóch śrub mocujących kolektory do cylindra

PARYS
10.08.2011, 21:31
Lubią się odkręcać skubane. U mnie też jest parę takich śrubek vel nakrętek co się odkręcać lubią.
Skubane nieokrzesane i potem coś jakby rzęzi no nie?

RAVkopytko
10.08.2011, 21:34
w Biesach kopem z buta w osłone kolektora wydechowego "uciszyłem dzwonienie łańcuszka rozrządu" w Dominatorze kolegi:D

laska
10.08.2011, 22:02
Dzięki za info. Były ostatni raz ruszane przy zakładaniu wasilczukowej centralki pewnie 2-3 lata temu. Już przynajmniej wiem gdzie przykręcić. Zobaczę jak to wygląda i zabiorę do ładowania aku, może tam dmuchać jak odpalę, choć to bym pewnie usłyszał.
Panowie :bow: i dziękuję.
pozdr,
laska

wasilczuk
11.08.2011, 09:30
dmuchać raczej nie zacznie. prawdopodobnie wypadła ta od przedniego kolektora od strony silnika, którą przejebanie jest dokręcić. Ja te śrubki zgubiłem ale kolega poratował ;)